niedziela, 12 października 2014

Współpraca z Vivio.pl

Dziś chciałbym przedstawić wam Vivio.pl z którą nawiązałam współpracę. Na stronie http://www.vivio.pl/ znajdziecie wiele cennych informacji dotyczących zdrowego odżywiania, oraz sklep ze zdrowymi produktami i wiele inspirujących przepisów. Informacje ze strony producenta:

,,Vivio.pl to miejsce, w którym znajdziesz zdrową żywność oraz informacje na temat prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia.
Znamy sekret, dzięki któremu możesz przedłużyć swoje życie i sprawić, że będzie ono lepsze.

Mamy 7 zasad zdrowego i szczęśliwego życia:
Vitality and strenght- czyli to, czego potrzebujesz. I co jest na wyciągnięcie dłoni: w zdrowych suplementach diety! A dokładnie: Intensywny wysiłek fizyczny- dzięki niemu zachowasz piękną i smukłą sylwetkę! Vegetables and fruits- to w nich jest ukryta uroda i zdrowie. I Odtłuszczanie swojego organizmu! Np. poprzez bieganie. Do tego: Profilaktyka, czyli zapobieganie chorobom i Leczenie naturalne. Dzięki zdrowym produktom, które dla Ciebie mamy!
Zostań na tej stronie a powiemy Ci dużo więcej o zdrowym i szczęśliwym życiu!
Zdrowie jest tym czynnikiem, który daje poczucie, iż właśnie jesteśmy w najlepszym okresie naszego życia. -Franklin Adams- "

W tych kilku zdaniach i 7 zasadach zawarte są najcenniejsze informacje w pigółce o zdrowym życiu.W 100% identyfikuje się z tymi zasadami dlatego bardzo się cieszę, że mogę mieć przyjemność współpracy tej współpracy. Otrzymałam także paczę której zawartość widzicie na zdjęciu:

W najbliższych dniach w postach będziecie mogli przeczytać recenzję produktów, które już udało mi się wykorzystać, oraz przepisy które powstały z ich udziałem. Bardzo polecam i zapraszam was do zapoznania się z ofertą firmy i do zdrowego stylu życia!