środa, 26 kwietnia 2017

Dieta Bikini Fresh Fast Fit
Szybkimi krokami nadchodzi lato – sezon na bikini! A my wciąż chodzimy w kożuszkach z tkanki tłuszczowej i postanawiamy sobie, że jeśli już wybierzemy się na plażę, to tylko w obszernej sukience albo worku na ziemniaki... Najwyższa pora, żeby to zmienić! W tym roku worki na ziemniaki nie są trendy! Tylko co zrobić, by zrzucić luźne stroje i pięknie wyglądać w swoim ulubionym bikini? Odchudzanie nie musi być ostrym reżimem opartym na listku sałaty i plasterku jabłka. Można schudnąć, jedząc smacznie, kolorowo i do syta. Sama zobaczysz! 
Jeśli jesteś dziewczyną, która:
  • w ciągu pół roku zwiększyła swoja wagę o ok. 5-8 kg,
  • przytyła zimą i nie mieści się w swój zwykły rozmiar,
  • mierzy się z problemem nadwagi od dzieciństwa,
  • jest zabiegana i często je na mieście gotowe posiłki, przez co przybrała na wadze,
  • ma nadwagę, nie umie gotować i nie ma na to czasu,
  • chciałaby odżywiać się zdrowo, ale nie wie (albo zimą zapomniała), jak się do tego zabrać?
a także jeśli studiujesz i przytyłaś, bo twoje życie jest wieczną imprezą i jesz dużo śmieciowego jedzenia, albo jesteś mamą pulchnej nastolatki i chcesz jej pomóc, a przy okazji samej zrzucić parę zbędnych kilogramów, to ta książka jest właśnie dla ciebie!


Kolejna książka Magdaleny Makarowskiej dotycząca diety i zdrowego odżywiania. Książka z serii poradnikowej. Tym razem autorka zajęła się przygotowanie do sezonu bikini.

 Jak widzimy książka została podzielona na kilka rozdziałów. Przeczytamy tutaj wiele ciekawych informacji ponieważ pierwsza część książki obfituje w wiedzę merytoryczną. W drugiej części znajduje się dokładny plan kilku tygodniowej diety, która ma przygotować nas na sezon letni :)


Autorka opisuje zasady diety 3F czyli Fresh, Fast i Fit. Bardzo ważny jest rozdział ,,Życie po diecie, czyli 10 zasad zdrowego żywienia". Jak wszyscy wiemy ,,dieta" to sposób odżywiania i powinien on trwać całe życie. Musimy nauczyć się zdrowe jeść i na stała zmienić nawyki żywieniowe. Żadna dieta nie będzie skuteczna jeśli później wrócimy do złych przyzwyczajeń. Efekt jojo gwarantowany.

 W ksiązce znajduje się mnóstwo ciekawych i zdrowych przepisów. Są zupy, dania główne itp. Wszystko zdrowe i smaczne. Czas więc zmienić nasz sposób odżywiania i wproadzić zmiany już na stałe. Gwarantuję że jeśli zasmakujecie w zdrowych potrawach to poprostu odejdzie wam chęć na fast foody.

W książce znajdziecie również informacje jak wybierać produkty w sklepie czy jak poznać zdrowy chleb. Warto zapamiętać te porady i stosować na codzień. Polecam książkę osobą które chcą zacząć zdrowo się odżywiać i wprowadzać zmiany do swojego jadłospisu i przy tym zmienic swoje życie na lepsze i zdrowsze.